fbpx
click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search

Properties listed in Vrchlabí

Zamek Vrchlabí

free
Naturalnym centrum Vrchlabí jest malowniczy renesansowy zamek otoczony parkiem.

Music bar VykopanejPes

Według aktualnego cenika
Nowo otwarty bar muzyczny w centrum Vrchlabí. Oddzielny parkiet taneczny, nowo wyposażony pokój gier i stylowy bar.

Café Golf Restaurant

Według aktualnego cenika
W centrum miasta. Wnętrze z motywem golfowym. Kuchnia czeska i międzynarodowa. Ekskluzywna kawa i herbata. Duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych

Konopna Farmacja

Według aktualnego cenika
Oferujemy produkty dermokosmetyczne oraz BIO produkty spożywcze z konopi gatunku botanicznego Cannabis sativa. Niezwykłą cechą naszych produktów jest połączenie BIO oleju z konopi z ekstraktem z całej rośliny konopi, które razem posiadają nadzwyczaj szerokie spektrum działania na ludzki organizm

Muzeum Karkonoskie – Cztrery zabytkowe domy

Zespół czterech domów, zwróconych szczytami w kierunku ulicy, należy do najstarszych ludowych zabudowań w Karkonoszach. Jest cenną pozostałością pierwotnej miejskiej zabudowy. Początkowo stało tu pięć takich drewnianych domów. Podczas renowacji domu nr 222 odkryto deskę z drewna sosnowego z datą 1623 r. Jest cenną pozostałością pierwotnej miejskiej zabudowy.

Narciarstwo biegowe

Vrchlabí (465 m n.p.m.) – miasto leżące w górnym biegu Łaby, stanowiące bramę wiodącą w Karkonosze Środkowe, oferuje nie tylko narciarstwo zjazdowe dla rodzin z dziećmi, początkujących, zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów, ale też kilometry dobrze przygotowanych narciarskich tras biegowych, z których niektóre są sztucznie naśnieżane.

Kościół św. Augustyna

Kościół św. Augustyna wybudowano i wyposażono w stylu barokowym, tylko ołtarz główny ma cechy architektury rokokowej. Wewnątrz kościół wraz ze sprzętami oraz architekturą i podziałem nawy kościelnej, sprawia bardzo harmonijne, jednolite stylowo i emocjonalnie wrażenie. Wyróżniające się malowidła stropowe, przedstawiające sceny z życia i legend o św. Augustynie, stworzyli vrchlabscy zakonnicy: Ignacy i Gottfried Tauchmannowie.

Karkonoska bajkowa szopka

Karkonoską bajkową szopkę, którą w ciągu 8 miesięcy pracy stworzył snycerz Pavel Tryzna z grupy ŘEZBÁŘI K 106, podziwiać można w centrum Vrchlabí między placem Náměstí T. G. Masaryka a vrchlabskim pałacem.

Szkółka narciarska i snowboardowa SKILENKA

Według aktualnego cenika
Szkoła narciarska i snowboardowa SKILENKA nauczy Państwa doskonale jeździć na nartach, zjeżdżać na snowboardzie lub wprowadzi dzieci w podstawowe tajniki szusowania.

Ośrodek narciarski Kněžický vrch

160 Kč dzieci
Skiareál Vrchlabí Kněžický vrch jest położony tylko 400 m od historycznego centrum Vrchlabí (na trasie Praga – Špindlerův Mlýn).

Hotel Labuť

W zależności od oferty
Znajduje się naprzeciwko zamku i otaczające go parku wprost w centrum historycznej części miasta, na podgórzu najwyższych gór czeskich – Karkonoszy.

Restauracja CAR CLUB

W zależności od oferty
Został urządzony w stylu starego warsztatu weteranów i znajduje się w cichej dzielnicy na skraju Vrchlabí.

Hotel z minibrowarem

W zależności od oferty
Skosztowanie wysokiej jakości piwa z browaru rodzinnego będzie dla Państwa niezapomnianym doznaniem Piwo warzymy z czeskiego słodu, produkowanego według klasycznej receptury kiełkowaniem na klepisku. Do produkcji piwa leżakowego używane są delikatne aromatyczne odmiany chmielu żateckiego

Hotel i dom noclegowy EDEN

Zakwaterowanie bezpośrednio pod trasą zjazdową, Hotel EDEN Herlíkovice

Compare Listings