fbpx

Advanced Search
Your search results

Rokytnice nad Jizerou

Nasze centrum turystyczne i sportowe można znaleźć na zachodnich krańcach cudownego łańcucha górskiego Karkonosze.

Rokytnice nad Jizerou

Witamy w naszym uroczym miasteczku górskim najwyższych gór w Republice Czeskiej ze wspaniałą dominantą Łysej Góry (Lysá Hora) oraz Kotła (Kotel).

Odwiedzający miasteczko Rokytnice nad Jizerou mogą wybrać z kilku form zakwaterowania (zakwaterowanie prywatne, pensjonaty, apartamenty, schroniska i chałupy oraz hotele).

W dniach wolnych można skorzystać z naszego ośrodka rekreacyjnego i sprawdzić jego bogate wyposażenie.

Na miłośników białego szaleństwa czekają doskonale przygotowane trasy biegowe oraz nartostrady, które na wypadek braku śniegu są sztucznie zaśnieżane przez armatki śnieżne. Kompleksową opiekę zapewniają serwisy narciarskie (skiservis), to znaczy serwis dla nart nie tylko zjazdowych, ale również biegowych, a także wypożyczalnie nart, które oferują snowboardy, narty zjazdowe i biegowe oraz kijki, carvingi, buty narciarskie, buty biegowe oraz odzież narciarską. Arkany umiejętności narciarskich dla zainteresowanych chętnie zapewnią instruktorzy w najróżniejszych szkołach jazdy na nartach.

Wprost do ośrodka narciarstwa przyjeżdża specjalny autobus SKIBUS, przystosowany dla narciarzy. Amatorów narciarstwa zjazdowego oczekuje w ośrodkach narciarskich Rokytnice nad Jizerou około trzydzieści wyciągów oraz dwa czteromiejscowe krzesełkowe kolejki linowe na szczyt Łysej Góry (Lysá Hora) i Horní domky… Kolejka linowa Horní domky ma 2 198 m i jest drugą co do długości w Republice Czeskiej.

Druga kolejka linowa Horní domky jest wykorzystywana nie tylko w zimie, ale również latem, z możliwością bezpłatnego transportu rowerów. Amatorom narciarstwa biegowego polecamy trasy biegowe w kompleksach „U kapličky” i „Pod Dvoračkami” z bardzo dobrze przygotowanymi trasami.


Oferty w regionie Rokytnice – kliknij

Compare Listings