fbpx
Advanced Search

SkiResort Černá Hora – Pec

Według aktualnego cenika
SkiResort Černá Hora - Pec Černohorská 265 , ,

Overview

 • Updated On:
 • 12/06/2019

Opis

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC to największy ośrodek narciarski w Republice Czeskiej, w którym można jeździć na nartach na jeden karnet (skipas ) na 44 km nartostrad i tras narciarskich.

SkiResort tworzy 5 nawzajem połączonych ośrodków. Każdy z nich ma trochę inny charakter i nartostrady o różnym stopniu trudności. Oprócz najdłuższych, aż trzykilometrowych tras zjazdowych można tu również znaleźć  miejsca dla dzieci z łagodnymi trasami narciarskimi i bazą dla małych narciarzy, a także atrakcyjne narciarstwo na zabawnych trasach Funline z nakłonionymi zakrętami i tunelem.

Ośrodek narciarski Černá hora
Skiresort Černá Hora

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC jest idealnym  miejscem na aktywny urlop rodzinny w zimie w lecie. Przejedźcie się jedyną kabinową ośmioosobową kolejką linową w Czechach lub 2 krzesełkowe kolejki linowe. W Peci pod Sněžkou możecie kochać się widokiem z najwyżej położonej wieży widokowej w Karkonoszach. Černá hora – idealny punkt wyjścia na wycieczki po grzebieniach gór, wycieczki rowerowe, zjazdy na hulajnogach górskich. Polecamy parky dla dzieci Kabinka na Černé hoře i Pecka w Velké Úpě. Przyjedźcie do Karkonoszy wschodnich także w zimie. SkiResort ČERNÁ HORA – PEC jest to największy resort narciarski w Czechach, który oferuje ponad 44 km nartostrad na 1 skipas.

Zapraszamy na trasy narciarskie o długości nawet trzech kilometrów, warto także skorzystać z jedynej w Republice Czeskiej ośmioosobowej kolejki gondolowej lub najszybszej, nowoczesnej, podgrzewanej  sześcioosobowej kanapy Hofmanky Express.

Černá hora nie jest ośrodkiem tylko dla doświadczonych narciarzy. Duży teren dla dzieci LIVE park Formánky znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównych tras zjazdowych. LIVE park wyposażony w ruchomy chodnik i pomoce dydaktyczne oferuje idealne zaplecze dla lekcji narciarstwa, oficjalnie prowadzonych przez szkołę SkiResort Live. Na terenie LIVE parku czekają także tory do snowtubingu, programy animacyjne i punkt opieki nad dziećmi (babysitting), wypożyczalnia sprzętu sportowego i rodzinna restauracja Hospůdka na Formánkách.

Na Černé hoře znajdują się także najdłuższe trasy zjazdowe narciarstwa wieczorowego; Protěž o długości 1,6 km, z przytulną restauracją o tej samej nazwie przy dolnej stacji kolejki linowej.

Szkoła narciarska i snowboardowa ośrodka SkiResort Live jest absolutnym zwycięzcą Mistrzostw Republiki Czeskiej Asocjacji Profesjonalnych Nauczycieli Narciarstwa (APUL). Ze 150 certyfikowanymi instruktorami szkoła należy do największych w Czechach. Nauka jazdy na nartach i snowboardzie odbywa się w ośrodkach Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl i Velká Úpa. W każdym z ośrodków dysponuje SkiResort Live własnym miejscem do nauki, LIVE parkami z ruchomymi chodnikami, wyciągami dla dzieci i nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi. Na terenie LIVE parku znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, a także baza dla programów animacyjnych dla dzieci i punkt opieki nad dziećmi (babysitting).

Ośrodek narciarski Černá hora

Przed południem można „szaleć“ na nartach w ośrodku Černá hora, a potem przejechać na nartach i ratrakami SkiTour do Pece pod Sněžkou. W ciągu jednego dnia można w ten sposób  korzystać z  30 km nartostrad, przejechać się specjalnym ratrakiem i podziwiać piękne widoki na Śnieżkę. Z Pece pod Sněžkou można potem wrócić albo przyspieszonym skibusem SkiTour Express, albo zwykłym skibusem czerwonej linii szkieletowej..

W razie dobrych warunków śniegowych ratraki SkiTour jeżdżą od  22. 12. 2018 do 24. 3. 2019, a to w czasie od 9.00 – 15.30 (odjazdy co 15 minut). Jazda ratrakiem z ważnym karnetem czasowym jest bezpłatna. W przypadku korzystania z karnetu punktowego odlicza się 10 punktów. Jazda pojedyncza kosztuje 50 CZK. Jazdy pojedyncze można wykupić u kierowcy ratraka SkiTour na górnej stacji kolejki gondolowej na Černé hoře lub w kasie dolnej stacji kolejki gondolowej w Janských Lázních.

Regularnie przygotowujemy trasy biegowe na grzbietach Karkonoszy Wschodnich. Do najpopularniejszych należą pętle na Černé i Světlé hoře. Przygotowane trasy można również znaleźć w okolicy Pece pod Sněžkou, Velké Úpy, Černého Dolu i Svobody nad Úpou

GASTRONOMIA. Jedzenie i napoje są nieodłącznym elementem pobytu w górach. Warto się zrelaksować i skosztować specjałów barów szybkiej obsługi, pizzy i innych dań z bogatej oferty naszych górskich barów i restauracji.

Latem turyści odwiedzający teren między Černou horou, a Pecem pod Śnieżką mogą korzystać z 3 kolejek linowych, podziwiać wspaniałe krajobrazy  z dwóch wieży widokowych, wybrać spośród 10 tras dla hulajnóg górskich lub wyjechać na wycieczkę na górskim rowerze elektrycznym. W Parku Dziecięcym Kabinka na Černé hoře przygotowano 6 atrakcji dla dzieci, takich jak ściana wspinaczkowa, łódki, park slackline, trampolina bungee lub gokarty na pedały.  Nowością sezonu letniego 2018 jest otwarcie Krainy Zabawy Pecka w Velké Úpě.

We wszystkich ośrodkach można korzystać z oficjalnych usług SkiResort Live – szkoły narciarskiej, wypożyczalni  i  serwisu. SkiResort ČERNÁ HORA – PEC przez ostatnie 3 lata zainwestował ponad 400 milionów koron w  rozwój i podniesienie jakości usług.

 

HULAJNOGI

Proszę cieszyć się wrażeniami pełnymi emocji, widokami i zabawą. Mamy dla Państwa 60 kilometrów tras, na których można poznawać Karkonosze bez wysiłku. Na grzebienie mogą Państwo wjechać jedną z 3 letnich kolejek linowych.

A w dół na hulajnodze CRUSSIS to już pojedzie samo.o.

5 WYPOŻYCZALNA HULAJNOG SKIRESORT LIVE

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC
SkiResort ČERNÁ HORA – PEC
Skiresort Černá Hora - Pec

W naszef oferte tez

 • rowery elektryczne
 • restauracje
 • Park Dziecięcy Kabinka
 • Minigolf i plac zabaw dla dzieci
 • Obozy przymiejskie  Base Camp Černá hora

GASTRONOMIA

 • BISTRO & RESTAURANT NA LANOVCE

 • HOSPŮDKA NA FORMÁNKÁCH

 • BISTRO LANOVKA

 • SKIRESORT HOTEL OMNIA****

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC
SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Pełne korzyści zakwaterowanie w ośrodku SkiResort ČERNÁ HORA – PEC!

 • Uzyskaće TourPAS – letni skipas bez ograniczonej liczby przejazdów za darmo lub s 50% zniżką
 • Nie podnosimy cen za noclegi, nie pobieramy żadnych opłat za rezerwację
 • Rezerwacje prowadzone są przez oficjalne Centrum Informacji SkiResortu
 • Obiekty można rezerwować ON-LINE
 • Osobiście znamy całą ofertę noclegową, działamy tu już od 17 lat
 • O naszych klientów dbamy osobiście – w biurze w Janských Lázních, w budynku kolejki linowej na Černou horu codziennie czeka na naszych gości życzliwa i przyjazna obsługa
strony www

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Write a Review

Address: SkiResort Černá Hora - Pec Černohorská 265
State/County:
Zip: 542 25
Country: Czech Republic
Open In Google Maps
Property Id : 1895
strony www: skiresort.cz/pl
Telefon: +420 499 875 152
Parking: tak
Mapa arealu
Mapa arealu

Contact Me

Call WhatsApp

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

BookingPec

Według aktualnego cenika
Booking Pec prowadzi komfortowo wyposażone apartamenty w mieście Pec pod Sněžkou w Karkono ...

Hotel Vyhlídka

Według aktualnego cenika
Hotel Vyhlídka jest usytuowany w centrum uzdrowiska Jańskie Łaźnie i oferuje zaplecze odno ...

POMNIK OFIAR GÓR

Symboliczny pomnik ofiar gór stworzony został w 1957 roku w byłej kapliczce na przełęczy L ...

Penzion Topas

W zależności od oferty
Pensjonat Topas położony jest w ośrodku narciarskim Pec pod Śnieżką, na wzgórzu, bezpośred ...

Compare Listings