fbpx
Your search results

Ścieżka w koronach drzew Karkonosze

190 Kč dzieci

Ścieżka w koronach drzew

Ścieżka w koronach drzew Karkonosze

Ścieżka w koronach drzew znajduje się w  sercu majestatycznych lasów Karkonoskiego Parku Narodowego.

Pokażemy Wam,   wyjątkowość przyrody karkonoskiej. Wspólnie  będziemy podziwiać piękno tutejszych lasów dosłownie od koron aż po  korzenie drzew. Staniesz się współczęścią leśnego życia i  zobaczysz zwierzątka i rośliny, które nie sposób znaleźć gdzie indziej.

Trasa o długości ponad 1300 m poprowadzi Cię prze las, w którym znajdują się zróżnicowane gatunki drzew, można spodziewać się licznych niespodzianek i ciekawostek.

.

Widoki Was całkowicie zniewolą - widok z wieży z wysokości 45 metrów, dzięki któremu stare drzewa są na wyciągnięcie dłoni, niektóre z nich mają nawet ponad 150 lat. Wejdziesz do krainy unikatowego centrum edukacyjnego, które znajduje się w podziemiu drewnianej wieży i przedstawia skomplikowany system korzeniowy drzew.

Jeśli jesteś zwolennikiem samokształcenia, z pewnością skorzystasz z informacji umieszczonych na tablicach informacyjnych, gdzie spokojnie możesz sam pogłębiać swoją wiedzę na trzech przystankach znajdujących się na chodniku horyzontalnym.

Wielką radość sprawimy miłośnikom dobrego jadła, dla których przygotowaliśmy lokalne specjały. Nie zapomnieliśmy także o kierowcach, seniorach i najmniejszych turystach Karkonoszy i przedszkolakach i  uczniach szkół podstawowych. Grupy zorganizowane mogą skorzystać z usług przewodnika – pracownika Karkonoskiego Parku Narodowego.

Restauracja

Regionalne karkonoskie specjały takie jak: kyselo, kulajda, houbovec i  typowe czeskie dania można skosztować w naszej restauracji, zaprojektowanej w stylu góralskim. Kulinarne specjały można zjeść także na tarasie  , który nawiązuje na  plac zabaw dla dzieci.

Shop

Zwiedzając Ścieżkę w koronach drzew Karkonosze doznasz  nie tylko nadzwyczajnych wrażeń! Zapraszamy także do naszego sklepu, gdzie na powierzchni ponad 100m2 możesz zakupić liczne upominkowe przedmioty, pamiątki oraz produkty i  specjały.

latem i zimą

Ścieżka w koronach drzew Karkonosze
Ścieżka w koronach drzew Karkonosze
Ścieżka w koronach drzew Karkonosze
Ścieżka w koronach drzew Karkonosze
strony www
facebook
Adres: ul. Krkonošská 350
Państwo:
Kod: 542 25
Kraj: Czech Republic
Id objektu : 1773
Price: 190 Kč dzieci
Strony Www: www.stezkakrkonose.cz
Telefon: +420 499 110 019
Facebook: stezkakorunamistromukrkonose
Parking: ano
karta płatnicza
parking u objektu
otwarte caly rok

Contact Me

Compare properties

Similar Listings

Hotel Omnia

Wyjątkowy designerski hotel w Karkonoszach Basen, wellness, gastronomia i najnowocześniejszy ośrodek narciarski - pozwól się ...
Wyjątkowy designerski hotel w Karkonoszach Basen, wellness, gastronomia i najnowocześniejszy ośrodek narciarski - pozwól się ponieść na fali dobrego samopoczucia ...

KOLUMNADA – JANSKÉ LÁZNĚ

Hall Kolumnada – prowadzi kawiarnię i trzymał regularne piątkowe wieczory taneczne i Wiosna adwentowe ...
Hall Kolumnada – prowadzi kawiarnię i trzymał regularne piątkowe wieczory taneczne i Wiosna adwentowe twórcze rynki, bajek dla dzieci oraz ...

WIEŻA WIDOKOWA HNĚDÝ VRCH

Wieżę widokową wybudowano w 2009 roku ze środków Unii Europejskiej na Hnědym Vrchu, kawałek ...
Wieżę widokową wybudowano w 2009 roku ze środków Unii Europejskiej na Hnědym Vrchu, kawałek od szlaku prowadzącego spod górnej stacji ...
 • Liberec

  Liberec
 • Harrachov

  HARRACHOV

  HARRACHOV

 • Vrchlabí

  Vrchlabí

  Zamek

 • Pec pod Sněžkou

  Pec pod Sněžkou
 • Rokytnice nad Jizerou

  Rokytnice nad Jizerou
 • Špindlerův Mlýn

  Špindlerův Mlýn
 • Janské Lázně

  Janské Lázně
 • Turnov

  Turnov

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com