Your search results

Ośrodek narciarski Harrachov

Sportovní areál Harrachov a.s., ,
add to favorites

Ośrodek narciarski Harrachov

Witamy Państwa na stronach Ośrodka Sportu (Sportovní areál) w Harrachovie, na których zamieszczamy wiele informacji na temat możliwości spędzania wolnego czasu, aktualnych warunków pogodowych. Nie zapominamy także o programie towarzyszącym, imprezach, eventach i wydarzeniach organizowanych w Harrachovie. Pokażemy Państwu miejsca, które doskonale nadają się na wycieczki.Harrachov należy do najpopularniejszych ośrodków górskich w Czechach. Przez cały rok można tu uprawiać sport, relaksować się i znaleźć rozrywkę – udany wypoczynek bez nudy w turystycznej miejscowości otoczonej piękną karkonoską przyrodą.

HARRACHOV TO MIEJSCE O NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCIACH WYPOCZYNKU

Zachęcamy do spędzenia urlopu pełnego niepowtarzalnych wrażeń w największym ośrodku programów wypoczynkowych w Karkonoszach. Gdzie? W Harrachovie! Odpowiednią formę wypoczynku znajdzie tu każdy – senior, rodzina, para młodych ludzi i studenci… Przykładowo można tu znaleźć ciekawe programyw centrum linowym, pełną emocji i adrenaliny rozrywkę w Vertical parku, tor saneczkowy i Monkey park, bowling, quady, geocaching, pole golfowe i symulator gry w golfa, indoor korty tenisowe, hulajnogi, kąpielisko z minigolfem, boisko wielofunkcyjne, pontony i wodniackie formy wypoczynku, squash, można polatać w tandemie i na paralotni, pograć w tenisa (mączka ceglana), także na boisku ze sztucznym oświetleniem, odpocząć w ośrodkach relaksu i wellness z basenami…

 • Na Czarcią Górę [Čertova hora] wjeżdżają dwie czteroosobowe koleje linowe.
  Kolej linowa Harrachov-Čertová hora (Delta) w centrum oraz kolej linowa Rýžoviště-Čertova hora (Alfa).
 • W odległości ok. 200 m od kolei linowej Delta w kierunku dużych skoczni narciarskich znajduje się wyciąg narciarski Doplik.
 • Wyciąg narciarski Doplik znajduje się na najłagodniejszej, dolnej części trasy zjazdowej Czerwona II /Červená II/, i dlatego odpowiedni jest przede wszystkim dla początkujących, dzieci lub dla mniej sprawnych narciarzy.
 • Kolejną koleją linową w Harrachovie jest kolej linowa Můstky. Służy ona do przewozu skoczków oraz personelu technicznego na skocznie podczas konkursów.
 • Wieczorne jazdy odbywają się na wyciągu Doplik.

Pierwszą kolej linową zbudowano w Harrachovie już w 1983 roku. Dziś stoi tu nowocześniejsza, zbudowana w 2002 roku. Z poziomu 665 m n.p.m. na wysokość 1022 m n.p.m. wywozi turystóww zaledwie w 8,7 minuty. Harrachovska kolej czynna jest przez cały rok, zimą korzystają z niej przede wszystkim narciarze a latem turyści piesi i rowerowi. Szczyt Čertovej hory [Czarciej Góry] to doskonały początek wielu górskich wędrówek, jak również świetny punkt widokowy.

Harrachov należy do najpopularniejszych ośrodków górskich w Czechach. Przez cały rok można tu uprawiać sport, relaksować się i znaleźć rozrywkę – udany wypoczynek bez nudy w turystycznej miejscowości otoczonej piękną karkonoską przyrodą.

Adres: Sportovní areál Harrachov a.s.
Miasto:
Państwo:
Kraj: Czech Republic
Id objektu : 132
Otwarte: 8-16 ( 16-20) g
Strony Www: skiareal.com
Telefon: +420 481 528 151
karta płatnicza
parking u objektu
Mapa Arealu
Mapa Arealu

Contact Me

Compare properties

Similar Listings

Ośrodek narciarski Hilbert

W centrum Harrachova oferujemy ośrodek narciarski stworzony dla całej rodziny z małymi i dorosłymi ...
W centrum Harrachova oferujemy ośrodek narciarski stworzony dla całej rodziny z małymi i dorosłymi dziećmi. Trasa zjazdowa biegnie regularnie każdego dnia, ...

Huta szkła Harrachov

Tradycyjna produkcja ręczna Pierwsza pisemna wzmianka o hucie szkła w dzielnicy Nový Svět pochodzi z ...
Tradycyjna produkcja ręczna Pierwsza pisemna wzmianka o hucie szkła w dzielnicy Nový Svět pochodzi z 1712 roku, jednak powstanie harrachovskiej huty ...
Według aktualnego cenika

Pension 7

Wellness Pension 7 Pensjonat Wellness 7 położony jest w centrum miasta Harrachov w Karkonoszach. Obiekt oferuje ...
Wellness Pension 7 Pensjonat Wellness 7 położony jest w centrum miasta Harrachov w Karkonoszach. Obiekt oferuje restaurację z tarasem, bezpłatne WiFi oraz ...
Według aktualnego cenika
 • Liberec

  Liberec
 • Harrachov

  HARRACHOV

  HARRACHOV

 • Vrchlabí

  Vrchlabí

  Zamek

 • Pec pod Sněžkou

  Pec pod Sněžkou
 • Rokytnice nad Jizerou

  Rokytnice nad Jizerou
 • Špindlerův Mlýn

  Špindlerův Mlýn
 • Janské Lázně

  Janské Lázně
 • Turnov

  Turnov

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com