fbpx
Your search results

iQLANDIA Liberec

iQLANDIA +  Planetarium

Jesteśmy nowoczesnym centrum nauki z planetarium i setkami oryginalnych interaktywnych eksponatów. Jest to świat nauki i techniki, który zachwyca i zapada w pamięć. Świat fascynujących eksperymentów i mądrej zabawy!

Spotkasz tu pierwszego w Czechach robota humanoidalnego, przeżyjesz prawdziwy trening kosmonauty, ognistą burzę i taniec błyskawic, zobaczysz, jak działa ludzkie ciało i świat wokół nas –  krótko mówiąc, znajdziesz tu odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Nie zastanawiaj się, czego nie wiesz, i przyjdź do nas się zabawić. Każde DLACZEGO ma bowiem w iQLANDII swoje zabawne DLATEGO!

iQLANDIA Liberec

Wycieczka dla całej rodziny – centrum nauki iQLANDIA

Zastanawiasz się, dokąd udać się z dziećmi na rodzinną wycieczkę? Nie marnuj czasu na szukanie odpowiedniego miejsca na rodzinny wypad. Skorzystaj z oferty jednego z najważniejszych w swoim rodzaju miejsc w Europie – wyjątkowego centrum nauki iQLANDIA w czeskim Libercu.

Co roku nasze interaktywne muzeum nauki i techniki odwiedza niezliczona rzesza rodzin z dziećmi i wszyscy w naszym centrum naukowo-rozrywkowym doskonale się bawią. Ani przez chwilę nie będzie tu okazji, żeby się nudzić.

Niemal wszystkiego można dotykać, testować, dokładnie obejrzeć i ewentualnie, w razie wątpliwości, zapytać pracowników obsługi – naszych lektorów w niebieskich koszulkach.

iQLANDIA Liberec
iQLANDIA Liberec
iQLANDIA Liberec

Planetarium w iQLANDII oferuje bardzo popularne połączenie projekcji filmu z komentarzem na żywo dotyczącym aktualnych zjawisk na nocnym niebie. Oprogramowanie projekcyjne zawiera bogatą bazę danych tysięcy obiektów astronomicznych, dzięki temu możesz się przenieść w każde miejsce, o którym zamarzysz. W ofercie mamy filmy zarówno o tematyce kosmicznej, jak i ziemskiej w najnowszej rozdzielczości 4K. Wystarczy więc wygodnie usiąść w regulowanych fotelach i wyruszyć w podróż w czasie i przestrzeni

IQ Park

Pierwsze centrum nauki w Republice Czeskiej – to właśnie iQPARK w Libercu. Inteligentna rozrywka dla małych i dużych, zabawa i zgłębianie tajemnic, przynoszące frajdę wszystkim, dzieciom i rodzicom.

Na czterech kondygnacjach zgromadzono setki interaktywnych eksponatów, które są proste i intuicyjne w obsłudze, pozwalają na przyswojenie podstaw fizyki i chemii nawet tym najmłodszym badaczom. Polecamy dzieciom od lat dwóch i ich rodzicom.

IQ park
strony www
facebook
Adres: Nitranská 10
Miasto:
Państwo:
Kod: 460 07
Kraj: Czech Republic
Id objektu : 2022
Otwarte: 8(9) - 17(19)
Strony Www: www.iqlandia.cz/pl
Telefon: +420 486 103 090
Facebook: iQLANDIA
Parking: tak
karta płatnicza
parking u objektu
otwarte caly rok

Contact Me

Compare properties

Similar Listings

Gry laserowe

Dlaczego warto grać w gry laserowe? Laser Tag lub Laser Games jest podobny do paintballa ...
Dlaczego warto grać w gry laserowe? Laser Tag lub Laser Games jest podobny do paintballa lub airsofta, ale jest zbliżeniowy. Więc ...

Urban Jump Arena

Rozrywkowy obszar 17 trampolin połączonych ze sobą na podłodze i bokach. Odpowiedni zarówno dla ...
Rozrywkowy obszar 17 trampolin połączonych ze sobą na podłodze i bokach. Odpowiedni zarówno dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Każdy znajdzie ...
zgodnie z aktualną ofertą

GOKARTY

Gokarty Liberec, to jest największy kryty tor kartingowy w północnych Czechach otwarty przez cały ...
Gokarty Liberec, to jest największy kryty tor kartingowy w północnych Czechach otwarty przez cały rok, usytuowany w samym centrum Liberca, ...
 • Liberec

  Liberec
 • Harrachov

  HARRACHOV

  HARRACHOV

 • Vrchlabí

  Vrchlabí

  Zamek

 • Pec pod Sněžkou

  Pec pod Sněžkou
 • Rokytnice nad Jizerou

  Rokytnice nad Jizerou
 • Špindlerův Mlýn

  Špindlerův Mlýn
 • Janské Lázně

  Janské Lázně
 • Turnov

  Turnov

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com