fbpx
Advanced Search

iQLANDIA Liberec

zgodnie z aktualną ofertą
Nitranská 10,

Overview

  • Updated On:
  • 07/10/2021

Opis

iQLANDIA +  Planetarium

Jesteśmy nowoczesnym centrum nauki z planetarium i setkami oryginalnych interaktywnych eksponatów. Jest to świat nauki i techniki, który zachwyca i zapada w pamięć. Świat fascynujących eksperymentów i mądrej zabawy!

Spotkasz tu pierwszego w Czechach robota humanoidalnego, przeżyjesz prawdziwy trening kosmonauty, ognistą burzę i taniec błyskawic, zobaczysz, jak działa ludzkie ciało i świat wokół nas –  krótko mówiąc, znajdziesz tu odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Nie zastanawiaj się, czego nie wiesz, i przyjdź do nas się zabawić. Każde DLACZEGO ma bowiem w iQLANDII swoje zabawne DLATEGO!

iQLANDIA Liberec

Wycieczka dla całej rodziny – centrum nauki iQLANDIA

Zastanawiasz się, dokąd udać się z dziećmi na rodzinną wycieczkę? Nie marnuj czasu na szukanie odpowiedniego miejsca na rodzinny wypad. Skorzystaj z oferty jednego z najważniejszych w swoim rodzaju miejsc w Europie – wyjątkowego centrum nauki iQLANDIA w czeskim Libercu.

Co roku nasze interaktywne muzeum nauki i techniki odwiedza niezliczona rzesza rodzin z dziećmi i wszyscy w naszym centrum naukowo-rozrywkowym doskonale się bawią. Ani przez chwilę nie będzie tu okazji, żeby się nudzić.

Niemal wszystkiego można dotykać, testować, dokładnie obejrzeć i ewentualnie, w razie wątpliwości, zapytać pracowników obsługi – naszych lektorów w niebieskich koszulkach.

iQLANDIA Liberec
iQLANDIA Liberec
iQLANDIA Liberec

Planetarium w iQLANDII oferuje bardzo popularne połączenie projekcji filmu z komentarzem na żywo dotyczącym aktualnych zjawisk na nocnym niebie. Oprogramowanie projekcyjne zawiera bogatą bazę danych tysięcy obiektów astronomicznych, dzięki temu możesz się przenieść w każde miejsce, o którym zamarzysz. W ofercie mamy filmy zarówno o tematyce kosmicznej, jak i ziemskiej w najnowszej rozdzielczości 4K. Wystarczy więc wygodnie usiąść w regulowanych fotelach i wyruszyć w podróż w czasie i przestrzeni

IQ Park

Pierwsze centrum nauki w Republice Czeskiej – to właśnie iQPARK w Libercu. Inteligentna rozrywka dla małych i dużych, zabawa i zgłębianie tajemnic, przynoszące frajdę wszystkim, dzieciom i rodzicom.

Na czterech kondygnacjach zgromadzono setki interaktywnych eksponatów, które są proste i intuicyjne w obsłudze, pozwalają na przyswojenie podstaw fizyki i chemii nawet tym najmłodszym badaczom. Polecamy dzieciom od lat dwóch i ich rodzicom.

IQ park
strony www
facebook

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Write a Review

Address: Nitranská 10
City:
State/County:
Zip: 460 07
Country: Czech Republic
Open In Google Maps
Property Id : 2022
Otwarte: 8(9) - 17(19)
strony www: www.iqlandia.cz/pl
Telefon: +420 486 103 090
Parking: tak

Contact Me

Call WhatsApp

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

18
Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Clarion Grandhotel Zlatý Lev ****

zgodnie z aktualną ofertą
larion Grandhotel Zlaty Lev został otwarty w 1906 roku i znajduje się w samym sercu miast ...
38

ZOO Liberec

Ogród zoologiczny Liberec to najstarszy ogród zoologiczny na terenie byłej Czechosłowacji. ...
20
The Royal Maharaja Restauracja

The Royal Maharaja Restauracja

zgodnie z aktualną ofertą
Oryginalne indyjskie potrawy, przygotowywane przez hinduskich właścicieli, "rodzinna" atmo ...
20
Muzeum techniki Liberec

Museum techniki Liberec

50 Kč dzieci
Zbiory muzeum, to głównie rozlokowane w kilku pawilonach stare i starsze samochody. Oczywi ...

Compare Listings