fbpx
Advanced Search

Rokytnice nad Jizerou – miasto

Horní Rokytnice 197,

Overview

  • Updated On:
  • 30/01/2018

Opis

Witamy w naszym uroczym miasteczku górskim najwyższych gór w Republice Czeskiej ze wspaniałą dominantą Łysej Góry (Lysá Hora) oraz Kotła (Kotel).

Nasze centrum turystyczne i sportowe można znaleźć na zachodnich krańcach cudownego łańcucha górskiego Karkonosze.

Odwiedzający miasteczko Rokytnice nad Jizerou mogą wybrać z kilku form zakwaterowania (zakwaterowanie prywatne, pensjonaty, apartamenty, schroniska i chałupy oraz hotele).

W dniach wolnych można skorzystać z naszego ośrodka rekreacyjnego i sprawdzić jego bogate wyposażenie.

Na miłośników białego szaleństwa czekają doskonale przygotowane trasy biegowe oraz nartostrady, które na wypadek braku śniegu są sztucznie zaśnieżane przez armatki śnieżne. Kompleksową opiekę zapewniają serwisy narciarskie (skiservis), to znaczy serwis dla nart nie tylko zjazdowych, ale również biegowych, a także wypożyczalnie nart, które oferują snowboardy, narty zjazdowe i biegowe oraz kijki, carvingi, buty narciarskie, buty biegowe oraz odzież narciarską. Arkany umiejętności narciarskich dla zainteresowanych chętnie zapewnią instruktorzy w najróżniejszych szkołach jazdy na nartach.

Wprost do ośrodka narciarstwa przyjeżdża specjalny autobus SKIBUS, przystosowany dla narciarzy. Amatorów narciarstwa zjazdowego oczekuje w ośrodkach narciarskich Rokytnice nad Jizerou około trzydzieści wyciągów oraz dwa czteromiejscowe krzesełkowe kolejki linowe na szczyt Łysej Góry (Lysá Hora) i Horní domky… Kolejka linowa Horní domky ma 2 198 m i jest drugą co do długości w Republice Czeskiej.

Druga kolejka linowa Horní domky jest wykorzystywana nie tylko w zimie, ale również latem, z możliwością bezpłatnego transportu rowerów. Amatorom narciarstwa biegowego polecamy trasy biegowe w kompleksach „U kapličky” i „Pod Dvoračkami” z bardzo dobrze przygotowanymi trasami.

Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou

Goście, którzy nie należą do rodziny narciarskiej, mogą spróbować snowtubing – bardzo zabawne zjeżdżanie na nadmuchanych pontonach w sztucznie zbudowanym torze śnieżnym.

Rokytnice nad Jizerou w pozostałych miesiącach oferuje wspaniałe przeżycia turystyczne.

Do dyspozycji jest sieć tras turystyki pieszej i rowerowej. W zasięgu ręki leży Huťský vodopád, Studenov, Rezek, Dvoračky, źródło Łaby oraz magiczne panoramy z grzebieni naszych najwyższych gór. Oprócz turystyki bogatych przeżyć może dostarczyć jazda konna, kręgielnia lub bowling, tor bobslejowy, gokarty, korty tenisowe lub alpinizm. Do dyspozycji jest także w pełni wyposażona hala sportowa, sauna, a dla leniuchowania, miejscowa sieć telewizji kablowej.

Rokytnice nad Jizerou
strony www

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Write a Review

Address: Horní Rokytnice 197
State/County:
Zip: 512 44
Country: Czech Republic
Open In Google Maps
Property Id : 1514
strony www: rokytnice.com/pl

Contact Me

Call WhatsApp

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Ośrodek narciarski Rokytnice nad Jizerou

Ośrodek narciarski Rokytnice nad Jizerou

Według aktualnego cenika
Skiareál Rokytnice nad Jizerou Witamy w naszym uroczym miasteczku górskim najwyższych gór ...

Dvoračky & Štumpovka

Rodzinna firma z długoletnią tradycją oferuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz sportowe wyż ...

Kościół pod wezwaniem św. Michała

Ta późno gotycka budowla powstała w miejscu, gdzie pierwotnie stał drewniany protestancki ...

Ručičky

Ważne rozdroże turystyczne skąd drogi zaprowadzą Państwa np. do Voseckiej boudy, na Rýžovi ...

Compare Listings